ÜRÜNLER

Denon DRA-900H

Marka : Denon

1,400.00 €

Kanal başına güçlü 100 W ve yerleşik HEOS ile Denon DRA-900H 2 Kanallı Ağ A/V Alıcısı, evinizin müzik dinleme ve film/TV izleme deneyimini güçlendirmek için ideal bir merkez parçasıdır. Evinizin her yerindeki HEOS özellikli hoparlörler sayesinde, tüm ev ses sistemi için aynı şarkıyı herkese veya her birine farklı bir şarkıyı kablosuz olarak aktarabilirsiniz. Dinamik kontrast ve canlı renkler için HDR10+ ve Dolby Vision'ın yanı sıra 8K60'a kadar çözünürlük desteği ve 4K içeriğin 8K'ya yükseltilmesiyle filmler ve TV şovları en iyi şekilde görünür. Yeni nesil oyunlar bile gecikmesiz bir deneyim sunmak için teknolojilerle destekleniyor. Tüm bunlar ve daha fazlası uzaktan kumandayla, uygulamayla veya Alexa, Google veya Josh.ai kullanılarak sesiniz aracılığıyla kontrol edilebilir.

Wi-Fi ve Bluetooth

Akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden Bluetooth aracılığıyla ses akışı gerçekleştirin veya ev ağınızdaki veya Amazon Music HD gibi akış hizmetleri aracılığıyla sese erişmek için çift anteni ve Wi-Fi desteğini kullanın.

Yüksek Çözünürlüklü Ses

İster kablosuz olarak müzik akışı yapın, ister bağlı bir USB sürücüden oynatın, DRA-900H mümkün olan en iyi dinleme deneyimi için Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesindeki dosyaları destekler. 192 kHz/24-bit ALAC, FLAC ve WAV dosyalarının yanı sıra 2,8/5,6 MHz DSD dosyalarında Yüksek Çözünürlüklü Sesi destekler.

ARC/eARC'li HDMI

TV'nizi, set üstü kutunuzu, akışlı medya cihazınızı, Blu-ray oynatıcınızı, oyun konsolunuzu ve daha fazlasını bağlamak için toplam altı HDMI girişi ve bir çıkış sağlanmıştır. Bunlardan üçü 8K60 çözünürlüğü destekleyebilir ve ARC/eARC teknolojisini destekleyerek TV sesini tek bir HDMI kablosuyla alıcıdan geçirmenize olanak tanır.

Hoparlör ve Bluetooth Oynatma

Aynı anda hem bağlı hoparlörlerden hem de isteğe bağlı Bluetooth kulaklıklardan kablosuz olarak ses çalabilirsiniz. Bu, işitme engelli arkadaşları ve aileleri olan herkes için ideal bir çözüm olup, herkes hoparlör sistemini dinlerken onların da kulaklık aracılığıyla sesin keyfini çıkarmasını sağlar.

Rehberli Kurulum

HDMI yoluyla TV'nize bağlandıktan sonra Denon'un sezgisel, ekrandaki adım adım kılavuzlu kurulumu, DRA-900H'yi hemen kurup çalıştırmanıza yardımcı olacaktır.

A/B Hoparlör Terminalleri

A/B değiştirme, paralel oynatma veya çift kablolama için en fazla iki çift hoparlör bağlayın.

Esnek Kontrol

Oynatmayı kontrol etme ve DRA-900H'yi yönetme konusunda birden fazla seçeneğiniz var. Birlikte verilen uzaktan kumandayla geleneksel rotaya gidebilir, mobil cihazınızı Denon AVR Remote ve/veya HEOS uygulamasıyla kullanabilir veya sesinizi Alexa, Google veya Josh.ai aracılığıyla kullanabilirsiniz.

Amplifikatör

Kanallar

2.0

Kanal Başına Güç Çıkışı

8 Ohm'da 100 W

Frekans tepkisi

20 Hz'den 20 kHz'e

Ses İşleme

Desteklenen Dosya Formatları

2,8 MHz DSD, 5,6 MHz DSD, ALAC, FLAC, MP3, WAV, WMA

Video

HDR Uyumluluğu

HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hibrit Log Gama

Geçiş Desteği

8K60p (BT.2020)

Yükseltme

8K UHD

GUI

Evet

Bağlantı

Arka A/V Girişleri

6 adet HDMI

2 x Optik TOSLINK

1 x Dijital Koaksiyel

2 x Stereo RCA

1 x Stereo RCA (Fono MM) Topraklama Vidalı

Arka A/V Çıkışları

1 adet HDMI

2 x RCA Subwoofer Ön/Hat Çıkışı

1 x Stereo RCA Ön Çıkışı

1 x Stereo RCA Bölge 2 Ön Çıkışı

Ön G/Ç

1 x 1/4" / 6,35 mm Kulaklık Çıkışı

1 x USB-A Giriş/Çıkış

Diğer Arka G/Ç

1 x AM/FM Bloğu

1 x USB-A (Güç) Çıkışı

1 x 1/8" / 3,5 mm (Uzaktan) Giriş

1 x RJ45 (Ethernet) Giriş/Çıkış

Hoparlör G/Ç

2 x Bağlama Sonrası Çiftleri

HDCP Desteği

Evet, Sürüm 2.3

Ses Dönüş Kanalı (ARC)

ARC, eARC

A/B Hoparlör Seçimi

Evet

Bi-Amp Yeteneği

Evet

Toplam Harmonik Bozulma (THD)

%0,08

Kablosuz bağlantı

Kablosuz Ses Protokolleri

AirPlay 2, HEOS

Kontrol

Sanal asistan

Alexa ile çalışır, Google Asistan, Josh.ai, Siri ile çalışır

Mobil Uygulama Uyumlu

Evet: Android ve iOS

Uygulama Adı: Denon AVR Remote