ÜRÜNLER

McIntosh RS 150

Marka : McIntosh

2,700.00 $

RS150 Kablosuz Hoparlör, kullanımı kolay, görece kompakt olmasına rağmen, McIntosh'un bilindiği gibi büyüklüğünde bir ev ses performansı sunar. Özel bir kontrol uygulaması gerektirmeyen, bağımsız, eksiksiz bir kablosuz hoparlör çözümüdür. Bunun yerine, Spotify® Connect, TIDAL® Connect, Apple® AirPlay® 2, Bluetooth®, Chromecast ve Roon Ready gibi çeşitli yerleşik yayın teknolojilerine sahiptir, böylece akıllı cihazlarınızdan RS150'ye kolayca yayın yapabilirsiniz.

RS150, kendinizi veya arkadaşlarınızı ve ailenizi McIntosh'un efsanevi ses kalitesi ve ev ses performans standartlarına tanıtmanın harika bir yoludur. Orta boyutu, RS150'nin evinizin neredeyse herhangi bir yerine yerleştirilmesine ve kolayca taşınmasına izin verir.

Başarılı RS100 Kablosuz Hoparlörün yerine geçen RS150, çeşitli düşünceli güncellemeler almıştır. En önemlisi, hoparlörün kullanılması ve kontrol edilmesinde genel iyileştirmedir. Artık özel bir kontrol uygulamasına ihtiyaç duymadan, RS150, uyumlu yayın teknolojileri kullanan favori akış uygulamalarınızdan doğrudan kontrol edilebilir.

RS150'nin güç çıkışı iki katına çıkarılmıştır, woofer 90 Watt ve tweeter 30 Watt alır. Woofer, 4" çapında bir sürücüden 5-1/4" çapına yükseltilmiştir; bu, daha büyük ve yeniden mühendislik edilmiş bir woofer muhafazası ile birlikte daha düşük distorsiyon ve daha derin bas uzantısı ile daha yüksek çıkış sağlar. Bas kontrolü de eklenmiştir; bu, düşük uç performansını benzersiz oda özelliklerinize ve dinleme tercihlerinize göre ayarlamaya yardımcı olabilir. Tüm bu iyileştirmeler bir araya gelerek efsanevi McIntosh ses performansını sunmaya yardımcı olur.

RS150, TIDAL HiFi Lossless Kalite oynatma (1411 Kbps'e kadar) ile uyumludur. Ayrıca, 24-bit/192kHz'ye kadar yüksek çözünürlüklü dijital müzik dosyalarının dosya akışını destekler. Dahili yüksek çözünürlüklü akış yetenekleriyle, RS150 bir Roon Ready uç cihazıdır; Roon Ready ağ cihazları, Roon'un akış teknolojisini içerir ve Roon Labs tarafından ağ akışında en yüksek kalite ve performansı sağlamak için sertifikalandırılmıştır. Bluetooth bağlantıları için, RS150 yüksek bit hızlı Gelişmiş Ses Kodlama (AAC) standardı ile birlikte Qualcomm® aptX? HD'yi destekleyen Bluetooth 5.0 kullanır. Ayrıca, uygun görsel medya ile eşzamanlı olarak ses iletim hızını iyileştirmek için Qualcomm aptX Düşük Gecikme özelliği de içerir.

RS150, yeni aydınlatmalı bir dijital çıkış göstergesine sahiptir. RS150 ve RS250 Kablosuz Hoparlör Sistemi'ne özeldir ve bu gösterge sadece basit bir LED gösterge değildir. Hızlı tepki veren gösterge, analog göstergelerimizde bulunan güvenilir devreleri kullanarak ses sinyallerini toplar ve işler; ardından sonuçları dijitale dönüştürür ve onları eğimli bir, kademe kademe artan çubuk olarak çıkarır. RS150'nin ön kısmı, hoparlörün alt kısmında cam bir ön panele sahip geleneksel McIntosh tasarım estetiğine daha yakından benzemektedir. Cam panelin üstünde, hoparlör ve tweeter'ı ortaya çıkarmak için kolayca çıkarılabilen hoparlör ızgarası bulunur.

RS150'yi ağınıza bağlamak için kablolu bir ethernet bağlantı noktası vardır ve a, b, g, n ve ac Wi-Fi protokollerini destekler. Ayrıca, sesli kontrol için Google Assistant uyumludur. RS150'nizi çalıştırmak için Google Assistant kontrol cihazınıza konuşmanız yeterlidir.

ELECTRONIC SPECIFICATIONS
Power Output
120 Watts (30 Watts to Tweeter, 90 Watts to Woofer)
Number of Channels
1
LOUDSPEAKER SPECIFICATIONS
System Driver Complement
One 20mm Titanium Dome Fluid-filled Tweeter
One 5-1/4" x 6 inch Long Throw Woofer
Frequency Response
48Hz to 20kHz
Crossover Frequency
2,000Hz
Enclosure Finish
High Gloss Black
Grille Finish
Black Knit Cloth
Grille Attachment
Mechanical
CONNECTIVITY
Wireless Input
Apple AirPlay 2
Bluetooth 5.0 A2DP with support for AAC, aptX HD and aptX Low Latency
Chromecast
Roon Ready
Spotify Connect
TIDAL Connect
Wi-Fi 802.11 a, b, g, n, ac 2.4/5GHz
Wired Input
1 Ethernet
WEIGHTS & DIMENSIONS
Unit Dimensions (W x H x D)
7-3/4" (19.5cm) x 14-1/2" (36.8cm) x 8-5/8" (21.9cm)
Unit Weight
18.5 lbs (8.4 kg)
Shipping Weight
24 lbs (10.9 kg)