ÜRÜNLER

Denon AVR-S770H

Marka : Denon

1,270.00 €

Dolby Atmos

Her boyutu Dolby Atmos ile hiissedin. Dolby Atmos içeriklerle tamamen sürükleyici bir 3D ses deneyimi yaşamak için ev sinema sisteminizi 5.1.2 hoparlör kurulumuyla yükseltin. Dolby Surround Upmixer, eski içeriklerle 3D ses duygusu oluşturmak için tüm hoparlörleri devreye sokar. Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi, 5.1.2 sistemi olmadan bile yukarıdan gelen ses hissi verir. Ayrıca Apple Music, Amazon HD, TIDAL veya uyumlu bir akış cihazından edinilebilen Dolby Atmos müzik parçalarının keyfini çıkarabilirsiniz.  

DTS:X

DTS:X sürükleyici ses içeriği, sesi odada doğal olarak oluşacağı yere yerleştirerek gerçeğe benzer, çok boyutlu ses oluşturur. DTS Neural:X Upmixer, eski içeriklerin kapsamını geliştirir ve gerçekliklerini artırır. DTS Virtual:X, yükseklik kanalları olmadan sürükleyici ses sağlar ve 7.1, 5.1 veya 2.1 hoparlör kurulumunda sanal yükseklik efektleri oluşturur.  

ARC/eARC ile HDMI Bağlantısı

Tüm HDMI girişlerinde ve çıkışlarında en son teknolojiyi destekler. ARC (Ses Dönüş Kanalı) veya eARC (Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı), tek bir HDMI bağlantısıyla TV sesini AV alıcınız üzerinden aktarmanızı kolaylaştırır. eARC; Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio ve Dolby Atmos gibi HD ve 3D ses iletimi sağlarken, ARC geleneksel 5.1 kanal ses formatları veya PCM ile sınırlıdır.  

8K/HDCP 2.3

8K TV'nizde veya projektörünüzde pırıl pırıl 8K görüntü kalitesinin keyfini çıkarın. 4K içeriğin hem 8K doğrudan geçişini hem de 8K'ya yükseltmeyi destekler. Kopya korumalı içerik akışı sırasında içinizin rahat olması için en yeni kopya koruma standardı olan HDCP 2.3'ü destekler.  

HDR 10+ ile canlı renkler

HDR (Yüksek Dinamik Aralık), HLG (Hibrit Log Gama) ve Dinamik HDR ve HDR10+ geçişini destekler. HLG, yayın içeriği üzerinden HDR teknolojisi sunar. Hem Dinamik HDR hem de HDR10+, sahne değişimlerinde gölgeleri ve vurguları optimize etmek için dinamik meta verileri kullanır.  

Dolby Vision

Dolby Vision ile uyumludur, böylece uyumlu bir kaynak cihazdan ve TV'den Dolby Vision içeriğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Dolby Vision, ekrana olağanüstü renk, kontrast ve parlaklık getiren çarpıcı bir HDR görüntüleme teknolojisidir.  

Yeni nesil oyun deneyimi

Uyumlu oyun cihazlarına bağlandığında sorunsuz, gecikmesiz bir oyun deneyimi için Değişken Yenileme Hızı (VRR), Hızlı Kare Aktarımı (QFT) ve Otomatik Düşük Gecikme Modu'nu (ALLM) destekler.  

HEOS Built-in

HEOS® Built-in ile AV alıcınız, çeşitli ücretsiz ve ücretli akış hizmetlerinden uyumlu HEOS® bileşenleri arasında kablosuz olarak müzik akışı yapabilir. Ayrıca en sevdiğiniz müziğin keyfini evinizin herhangi bir odasında kablosuz olarak çıkarabilirsiniz. Her odada aynı şarkıyı çalın veya çeşitli akış kaynakları aracılığıyla bağlı her oda için farklı bir şarkı seçin. Denon Home hoparlörlerini daha fazla odaya ekleyin ve HEOS uygulamasıyla hepsini kontrol edin.  

Airplay 2 ve Apple Siri Sesle Kontrol

Apple Music'i AV alıcıya kablosuz yayınlamak için AirPlay 2'yi kullanın veya evinizi müzikle doldurmak için AirPlay uyumlu diğer hoparlörlerle gruplandırın.  

Amazon Alexa ile uyumlu

AV alıcınızı uzaktan Amazon Alexa ve sesinizle kontrol edin. Ses seviyesini ayarlayın, bir sonraki parçaya geçin, farklı medya oynatıcılarınız için girişleri değiştirin ve daha fazlasını yapın - "İsteyin yeter." Amazon Alexa sesli komutlarını etkinleştirmek için ücretsiz HEOS Home Entertainment Skill uygulamasını indirin. Alexa uygulaması ve Amazon Echo, Dot veya eşdeğeri gerektirir. Özelliklerin kullanılabilirliği bölgeye göre değişir.  

Yüksek çözünürlüklü ses desteği

Favori yüksek çözünürlüklü ses parçalarıyla aslına uygun müziğin keyfini çıkarın. Desteklenen formatlar 192kHz/24bit'e kadar ALAC, FLAC ve WAV'dır. Ayrıca 2.8 / 5.6-MHz DSD dosyalarıyla da uyumludur. Bir USB sürücüsünden veya ağ üzerinden diğer bağlı sürücülerden veya abonelikle Amazon Music HD'den HD ses parçalarını çalın. Geleneksel MP3 ve WMA dosyaları da desteklenir.  

Bluetooth ses vericisi

Geceleri en sevdiğiniz müzikleri, filmleri veya TV programlarını dinlemeye devam etmek için en sevdiğiniz Bluetooth kulaklıklarınızı AV alıcınızla eşleştirin. Aynı anda hem hoparlörlerden hem de Bluetooth kulaklıklardan ses çalabilirsiniz. İşitme engelli bir aile üyeniz veya arkadaşınız varsa bu kurulumu yapmanızı öneririz. Aynı anda bir çift kulaklık bağlayabilirsiniz.  

Birden fazla oda, birden fazla kaynak

Bu AV alıcısı iki kaynaklı, iki bölgeli sesi destekler. İkinci bir odadaki bir çift hoparlörü AV alıcısına bağlayarak, ana odada 5.1 kanal çevresel sesin ve bir oda veya veranda gibi bir mekanda ayrı bir kaynağın veya müzik akışının keyfini çıkarmak mümkündür. Aynı sesi her iki odada da çalabilirsiniz, böylece evinizdeki herkes Pazar akşamı taraftarı olduğunuz takımın maçını takip edebilir veya her iki odada da aynı şarkıyı dinleyebilir.  

Denon Kurulum Asistanı

Ödüllü Denon Kurulum Asistanı, sistem kurulumu için basit ve net talimatlar sağlar. AV alıcınızı TV'nize bağlamanız ve hoparlörlerinizi bağlamak, hoparlör ölçümleri yapmak ve kaynak cihazları bağlamak için TV ekranındaki yönergeleri izlemeniz yeterlidir. Daha pratik kullanım için, AV alıcısı bağlandığında HDMI girişlerini otomatik olarak yeniden adlandırabilir veya istediğiniz zaman adlarını değiştirebilirsiniz.  

Audyssey Oda Kalibrasyon Yazılım Paketleri

Denon AV alıcıları, basit, doğru kurulum ve kalibrasyon için Audyssey EQ yazılımı paketini kullanır. Birlikte verilen Audyssey ölçüm mikrofonu ile Audyssey, ev sinema sisteminizdeki tüm hoparlörleri ölçer ve AV alıcısını odanız için en akıcı, en optimum genel dinleme deneyimini sağlayacak şekilde ayarlar. Bu AV alıcısı Audyssey MultEQ oda kalibrasyon teknolojisini destekler. Audyssey'in Dyanmic EQ ve Dynamic Volume özellikleri de desteklenir.  

Audyssey MultEQ Editor uygulaması

Audyssey MultEQ Editor uygulamasıyla ayarların ayrıntılarını görüntüleyebilir ve ince ayar yapabilirsiniz. Uygulama, sesi odanızdaki belirli sorunlara göre daha hassas bir şekilde özelleştirmenize ve sesi kişisel tercihlerinize göre uyarlamanıza olanak tanır. Bu kapsamlı uygulama ile, ev sinemanızın ses tarzını tamamen kontrol altına almak için Audyssey MultEQ'nun gücünden yararlanabilirsiniz. Uygulama, iOS ve Google Play mağazalarından satın alınabilir.  

Denon AVR Remote uygulaması

Bu iOS veya Android uyumlu uzaktan kumanda uygulaması; girişleri, ses modlarını, ses seviyesini değiştirme, Hızlı Seçimleri saklama ve alma, AVR durumunu, giriş ve çıkış sinyali bilgilerini gösterme, isteğe bağlı ayarları değiştirme ve benzeri gibi işlevleriyle AV alıcınızı kontrol etmenizi sağlar. HEOS Music seçildikten sonra, AVR uzaktan kumanda uygulaması iki uygulama arasında sorunsuz çalışma için otomatik olarak HEOS uygulamasına geçer.  

Google Assistant ile uyumlu

HEOS uygulamasında müzik çalma işlemini başlatın, ardından Google Assistant'dan ses seviyesini kontrol etmesini, şarkı çalmasını, müziği duraklatmasını, parçaları atlamasını, müziği sessize almasını ve müziğin sesini açmasını isteyin.