Dali IO-4 Bluetooth Kulaklık

Marka : Dali

400.00 €

DALI IO-4 Bluetooth Kulaklık

Sınıfında lider 60 saatlik pil ömrüne sahip kablosuz Hi-Fi kulaklık. Doğal, şeffaf ses ile maksimum konfor ve dayanıklılık için tasarlanmıştır. Danimarka'da tasarlanmış ve üretilmiştir.

Özellikler: (DALI IO-4 Bluetooth Kulaklık)

DANİMARKA'DA MÜHENDİSLİK

En yüksek tasarım, dayanıklılık, konfor ve ses kalitesi standartları

DALI IO kulaklıklar, diğer tüm DALI hoparlörleriyle aynı temel ilkelere ve ayrıntılara gösterilen özene göre tasarlanmış ve tasarlanmış gerçek bir DALI ürünüdür. Her bileşen, en yüksek tasarım, dayanıklılık, konfor, işlevsellik ve - en önemlisi - ses kalitesi standartlarını karşılar. DALI IO kulaklık serisi ile net bir hedefimiz vardı: mümkün olan en iyi ses kalitesini sunmalı ve saatlerce kullanılsa bile takması son derece rahat olmalıdır.

OTANTİK SES

Onlarca yıllık ses tasarımından yararlanma

DALI IO kulaklıklarla, kırk yıllık birinci sınıf Hi-Fi hoparlör tasarımından yararlanırsınız. IO-4 ile amacımız, mümkün olan en doğal ve özgün sesi yaratmak ve müziği tam olarak sanatçının amaçladığı şekilde yeniden üretmekti. Başarılı olduğumuza inanıyoruz.

50 MM SÜRÜCÜ

En küçük ayrıntıları kristal netliğinde yeniden üretmek

Yüksek performanslı bir sürücünün önemini anlıyoruz. Bu nedenle IO-4, büyük 50 mm diyafram ve optimize edilmiş neodimyum mıknatıs sistemi ile yüksek kaliteli, özel olarak tasarlanmış bir sürücüye sahiptir. Sonuç, tüm frekans aralığı boyunca düşük bozulma, minimum renklenme ve doğru dinamiktir.

KONFOR VE TASARIM

Rahat bir uyum için ergonomik olarak optimize edilmiştir

Şık IO-4 kulaklıklar ergonomik olarak optimize edilmiştir ve rahat bir oturuş sağlamak için doğru miktarda ayarlanabilirlikle tasarlanmıştır. Ayrıca, kulak yastıkları, tutarlı bir akustik performans için mümkün olan en iyi yalıtımı sağlarken, uzun süreli kullanım için kafaya doğal bir şekilde şekil veren hafızalı köpükten yapılmıştır.

UZUN PİL ÖMRÜ

60 saate kadar oynatma

Gelişmiş lityum iyon pilimiz, en sevdiğiniz müzikleri 60 saate kadar kesintisiz dinlemenizi sağlar. Pil seviyesi LED'leri ve sesli uyarı ile ne kadar şarj kaldığını her zaman bilirsiniz. IO-4'ünüz kurursa müziği canlı tutmak için pasif 'kapalı' modda devam edin.