ÜRÜNLER

Dali Rubicon 2 C

Marka : Dali

5,500.00 €

DALI RUBICON 2 C Kablosuz Aktif Hoparlör, 6½" düşük kayıplı woofer ve 29 mm ultra hafif yumuşak kubbe tweeter'a sahip, standa monte aktif bir hoparlördür. Etkileyici ses sahnesi ve geniş bas reprodüksiyonu ile stereo veya surround kurulumlar için mükemmeldir.

DALI Rubicon 2 C Kablosuz Aktif Hoparlör 

Dijital dünyaya geçişte güzel uyum

RUBICON 2 C, karmaşık elektronik parçalara veya hoparlör kablolarına ihtiyaç duymadan mümkün olan en iyi kalitede müzik çalmanızı sağlayan kablosuz aktif hoparlörler ve amplifikatörlerden oluşan DALI EQUI ekosisteminin bir parçasıdır. RUBICON 2 C, en üst düzeyde kablosuz müzik deneyimi sunmak için pasif RUBICON serimizin beğenilen sürücülerini ve kabin yapısını CALLISTO serisinin amplifikatör teknolojisiyle birleştirir. RUBICON 2 C üç farklı renkte mevcuttur ? Yüksek Parlak Beyaz, Çok Parlak Siyah ve Ceviz.

PATENTLİ SMC

Yumuşak Manyetik Bileşik ile bozulmayı azaltma

RUBICON 2 C, EPICON serisiyle tanıtılan SMC tabanlı 'Linear Drive System' mirasından yararlanır. SMC ile, düşük ses seviyesinde bile son derece düşük bozulma elde ediyor ve ayrıntıyı en üst düzeye çıkarıyoruz. Sürücüler, Danimarka'nın merkezindeki üretim tesislerimizde kendi bünyemizde üretilmektedir ve en son mıknatıslı motor teknolojisine sahiptir. RUBICON 2 C, dünyanın her yerindeki Hi-Fi sevenler için yeni ses kalitesi standartları belirliyor.

D SINIFI AMPLİFİKASYON

Patentli en son teknolojiye dayalı

Sınıfının en iyisi bir aktif hoparlör sistemi tasarlamak, çok önemli amplifikasyon da dahil olmak üzere birçok parçanın toplamıdır. Pasif bir analog filtre yerine dijital bir geçiş kullanan RUBICON 2 C'nin iki kapalı döngülü, kendinden salınımlı D Sınıfı amplifikatörü, woofer ve tweeter'ları doğrudan çalıştırır ve bu da, çaldığınız her şeyde daha da dinamik ayrıntı ortaya çıkarmak için ayarlanmış bir eşleştirme ile sonuçlanır. 

BÜYÜK TWEET

Daha geniş bir bant genişliği için 29 mm sürücü

RUBICON 2 C'de kullanılan ultra hafif 29 mm yumuşak kubbeli tweeter, çok yüksek frekanslarda daha yükseğe ulaşır ? aslında, bizim imzamız olan hibrit tweeter modülümüzde kullanılan yumuşak kubbeden daha yüksek. Ve daha geniş bir bant genişliği elde etmek için tweeter, güçlü bir ferrit mıknatıs tarafından çalıştırılan hafif, çevik bir ses bobini içerir.

Ürün Serisi RUBICON
Frekans Aralığı (+/- 3 dB) [Hz] 50 - 26.000
Hassasiyet (2,83 V / 1 m) [dB] 87.0
Nominal Empedans [ohm] 4
Maksimum SPL [dB] 107
Önerilen Amplifikatör Gücü [W] 40 - 150
Çaprazlama Frekansı [Hz] 3,1
Crossover İlkesi 2 yol
Yüksek frekanslı sürücü, miktar 1 x 29 mm
Yüksek frekanslı sürücü, diyafram tipi Yumuşak Tekstil Kubbe 
Düşük frekans sürücüsü, Miktar 1 x 6½ "
Düşük frekanslı sürücü, Diyafram tipi Ahşap elyaf koni 
Bağlantı girişi Tek tel 
Manyetik Koruyucu Yok hayır
Önerilen Yerleşim Raf veya standı 
Duvardan Önerilen Mesafe [cm] 20 - 120
Tabanlı Boyutlar (YxGxD) [mm] 353 x 195 x 335
Ağırlık (kg] 8.0
Dahil olan aksesuarlar Manuel 
  Mikro Elyaflı Bez 
  Kauçuk Tamponlar